Šokující video ukazuje, jak se děti Syrských rebelů učí předstírat chemický útok

Šokující video ukazuje, jak se syrské děti povstalců, "umírněné" opozice, teroristů (kdo se v tom má vlastně už vyznat?) učí předstírat chemický útok. Jedná se o tzv. operaci pod false flag? Pojďme si zkusit situaci rozebrat...
zdroj: Twitter
Doporučujeme:
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

 • Polls

  • Koho byste volili v předčasných volbách?

   Zobrazit výsledky

   Nahrávání ... Nahrávání ...
 • False flag neboli operace pod falešnou vlajkou znamená tajně vedenou operací vlády, skupiny nebo organizace s cílem, aby si veřejnost myslela, že je provedena někým jiným.

  Stejnou taktiku použil mimojiné i Adolf Hitler k rozpoutání 2. světové války po údajném útoku na radiovysíláč v Glivicích, který měli přepadnout polští vojáci a zavraždit jeho posádku. Ve skutečnosti však bylo toto přepadení provedeno německými agenty gestapa. Tato operace pod false flag byla následně záminkou Hitlera k napadení Polska.

  Před pár dny byl vládou Asada údajně proveden chemický útok v Dúmá u Damašku. Mělo by se dle dostupných informací jednat o poslední baštu protivládních rebelů v okolí Damašku. A jak víme z minulosti, zoufalí lidé dělají zoufalé činy, o to více, když jsou zatlačeni do kouta…

  Nedává však příliš logiku, aby chemický útok, který přímo zakazuje Ženevský protokol, provedla ve válce ta strana, kerá drtivě vítězí a má celkové vítězství na dosah. Pravděpodobnější variantou je operace false flag s posledním cílem zvrátit prohru. Asad by byl velice hloupý, kdyby zaútočil v takový moment chemickými zbraněmi, protože by byl po právu společnými mezinárodními silami okamžitě zlikvidován. To by si měla spousta zemí po vyprchání emocí uvědomit. Záběry zasažených děti z údajného chemického útoku, které kolovaly všemi médii, do určité míry otupily rozum a zásahly daleko více emoce.

  Po zveřejnění těchto drastických záběrů se totiž začalo z Ameriky emotivně řinčet “krásnými, novými a chytrými” raketami ostošest.

  Například válečná reportérka z oblasti Blízkého východu Lenka Klicperová však v tomto rozhovoru pro ČT uvedla, že informace a videa poskytla pouze jedna strana konfliktu – záchranáři napojení na džihádisty.

  V následujícím videu, které bylo natočeno při karnevalu pro děti na území rebelů, se jedná pouze o dětskou, ač bizární, tak stále jen hru. Každý však musí po zhlédnutí uznat, že tyto děti dokáží chemický útok hrát opravdu přesvědčivě! Až se nabízí otázka…

  Nemohl být nedávný chemický útok v Dúmá zinscenován rebely přesně tak, jako je vidět na tomhle “tréninkovém” videu?

  Pokud by tomu tak skutečně bylo, tak není pravděpodobné, že by to byla operace false flag pod vedenim USA, daleko pravděpodobnějsí by se jevila snaha rebelů touto klamavou formou zvrátit definitivní prohru nad armádou Asada. Trump a USA pouze současné situace využívají, zatím jen mediálně…

  Trump byl nadějí na zmírnění napětí ve světě po devastující politice Obamy, vypadá to však, že by mohl zapřičinit ještě mnohem horší věci. Trump je úplně stejný jako všichni předešlí prezidenti USA, jakmile se vyrojí domácí problém pro současnou americkou administrativu, řeší se to válkou v zahraničí, aby se odvrátila pozornost. A Trump má problémů více než dost, celé volební období čelí impeachmentu, zákony se nedaří schvalovat nikterak lehce, jeho volební šťáb a rodinní příslušníci čelí obviněním ohledně ruského ovlivňování voleb a nyní se vyrojil ještě k tomu skandál s pornoherečkou, se kterou měl mít románek již v době, kdy byl ženatý se současnou manželkou Melanii – a tohle je zřejmě to, co by v těchto věcech konzervativní a křesťaňská Amerika již nemusela zkousnout.

  Mnozí z prezidentů USA razili proto heslo: “Válkou se to vyřeší”, což je i název kanadskeho dokumentu, který porovnává slova amerických prezidentů o míru s reálnými činy, hodnotí je samotné a války jimi vedené v posledních 50 letech.

  Doporučujeme ke zhlédnutí:

  Rozdíl mezi Trumpem a předešlými prezidenty tu však přeci jen je. Trump je narozdíl od všech ostatních egotista a také člověk, který se rozhoduje na základě emocí. To z něj dělá při dispozici jaderného tlačítka potenciálně velkou hrozbu.