Předčasné volby na Slovensku kvůli vraždě novináře: Cui bono? Když ve Francii vystříleli celou redakci, neodstoupil z vlády nikdo

Ficova kritika nedávné návštěvy prezidenta Kisky u tak kontroverzní osoby, jakou Soros určitě je, určitě nebyla úplně tak zcestná. George Soros je ústřední tváří všech globalistů a liberálů, které prostřednictvím neziskových organizací finančně podporuje po celém světě.
zdroj: Youtube
Doporučujeme:
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Co, když i po tom “miniMajdanu”, který se odehrává na Slovensku a klade si za cíl položit aktuální vládu a vypsat předčasné volby, vyhraje opět Fico? Bude se konat v Bratislavě již opravdový Majdan?

Válku nacionalistů s globalisty můžeme sledovat téměř v každé evropské zemi. Ohroženy jsou základní tradice národních států a určitá forma svobody ve prospěch globalistického vnímání světa, do kterého zásadně patří migrace a neuznávání jiného než “jediného správného” názoru globalistů.

Nacionalismus je přitom velmi podobný patriotismu – tedy vlastenectví. Zkuste se zeptat Američanů, zda jsou patrioté – odpověď bude v drtivé většině ano. Ikdyž i zde získávají na síle globalističtí levicoví liberálové, kteří získávají na svou početnost stejně jako u nás nezaslouženě velký prostor v médiích.

Globalističtíé liberálové, kteří se bijí do prsou jako největší zastánci demokracie, však politicky v posledních letech výrazně prohrávají. A tak, když to nejde demokraticky, tak to tito demokraté zkouší prostřednictví majdanizace společnosti.

Je zajímavé, že když ve Francii vystříleli islamisté téměř celou redakci, nikdo neodstoupil, nikdo nepořádal demonstrace, nikdo nedemonstroval proti vládě, která tomu nezabránila. Je tedy na místě se ohledně události na Slovensku v posledních týdnech ptát – Cui bono? Komu nejvíce vražda novináře prospěla?