“Budeme ročně přijímat přes 1000 uprchlíků”, řekl Bělobrádek v roce 2015. Chcete takového člověka za senátora?

V dnešní době to vypadá, že není třeba mít program nebo vizi, k hlasům stačí být proti Zemanovi, proti Babišovi, proti tzv. "populistům" a máte z velké části vyhráno. Není to smutná ukázka současného stavu naší společnosti?
zdroj: Idnes.cz/Wikipedia
Doporučujeme:
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

 • Polls

  • Koho byste volili v předčasných volbách?

   Zobrazit výsledky

   Nahrávání ... Nahrávání ...
 • Takovým důkazem byl i Jiří Drahoš v prezidentské volbě, kdy drtivá většina jeho voličů nevolila Jiřího Drahoše, ale volila proti Zemanovi. Stejnou nevoli proti Zemanovi a ostatním využil nyní Drahoš v senátních volbách k zisku senátorského křesla, kdy kandidoval v Praze 4 místo svého tolik milovaného Jablunkova, o kterém pořád mluvil v prezidentské kampani.

  Ale nebojte, Jiří Drahoš chce být senátorem nás všech! Ikdyž jej do senátu vyslal pouze jeden pražský obvod…

  Dalším politickým kalkulantem, který vyrazil na steč senátorskému křeslu na Náchodsku, je Pavel Bělobrádek z KDU-ČSL. Jako “neohrožený bojovník za demokracii proti výše zmíněným” postoupil do 2. kola, kde se utká s kandidátem ODS Martinem Červíčkem.

  Tohle je otázka zejména pro obyvatele Náchoda, kteří rozhodnou:

  Chcete za senátora někoho, kdo tvrdil v roce 2015 podle serveru idnes.cz (na článek se můžete podívat zde), kdy vypukla velká migrační krize, že budeme přijímat dobrovolně přes 1000 uprchlíků ročně? Ne jednorázově, ale tehdy počítal s kontinuálním přijímáním.

  Za takový poslušný a zcela neprozíravý postoj by jistě slízl smetanu od Merkelové, Junckera a podobných postav a iniciátorů migrační krize.